انتقام از همسایه های یک دختر در پاسداران تهران

به گزارش وبلاگ من، مرد موتورسواری بامداد دیروز وارد بن بستی در خیابان پاسداران شد و شیشه همه خودرو های پارک شده در کوچه را شکست.

انتقام از همسایه های یک دختر در پاسداران تهران

به گزارش روزنامه ایران، یک نفر وارد یک کوچه می گردد و حتی یک لحظه هم به گرانی ها و قیمت قطعات خودرو فکر نمی کند. چماق به دست به جان خودرو مردم می افتد و شیشه سالم برای خودرو های پارک شده در بن بست لاله واقع در خیابان پاسداران نمی گذارد.

صبح روز یکشنبه 17 اردیبهشت وقتی ساکنان بن بست لاله از خواب بیدار می شوند و برای رفتن سر کارشان سراغ خودروی خود می روند انگار آب سردی روی سرشان ریخته می گردد. کوچه پر از شیشه های خرد شده است و مردمی بهت زده که دست روی دست گذاشته و مات و مبهوت به خسارت صبحگاهی شان چشم می دوزند.

زمزمه ها حکایت از آن دارد که یک مرد جوان که عاشق یکی از دختران محل بوده در لجبازی عاشقانه به تخریب خودرو های داخل کوچه دست زده است.

یکی از اهالی در گفت وگویی می گوید: ساعت حدود 2 نیمه شب برخی اهالی محل سر و صدایی در کوچه شنیدند. جوان موتور سوار در آن ساعت وارد کوچه شده و تعدادی خودرو را تخریب نموده و رفته است. اما یک ساعت بعد دوباره سر و صدایی در کوچه آمده و باز هم چند نفر متوجه شده اند که در کوچه اتفاقی افتاده است که آن زمان هم دوباره بقیه خودرو های کوچه را تخریب نموده است. می گویند مسائل خانوادگی انگیزه این فرد برای این اقدام بوده است. در حال حاضر هم خسارت دیدگان شکایت نموده و پلیس آگاهی در حال پیگیری است.

زن جوانی که خودروی شوهرش در حمله این جوان خسارت دیده است می گوید: صبح که شوهرم می خواسته سرکار برود، دیده که خودروی او آسیب دیده است. همه شیشه ها خرد شده بود. خودروی ما سرکوچه پارک بود و انگار دم دست ترین خودرو بود و حسابی ضربه به آن وارد شده بود. برای همین خسارت زیادی دیده است.

رسیدگی به این موضوع تا رازگشایی از این اتفاق عجیب در دستور کار پایگاه چهارم پلیس امنیت تهران قرار داشت تا اینکه ظهر دیروز با تحقیقات اطلاعاتی دختر جوانی از اهالی محل، یک پسر جوان را به عنوان عامل تخریب خودرو ها معرفی کرد. به این ترتیب پسر جوان دستگیر شد، اما در برخورد ابتدایی با پلیس منکر آسیب زدن به خودرو ها شد و گفت هیچ ارتباطی با این ماجرا ندارد.

منبع: فرارو

به "انتقام از همسایه های یک دختر در پاسداران تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام از همسایه های یک دختر در پاسداران تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید