پاسخ مربی تیم ملی به اعزام نشدن تیراندازان به مسابقات سلاح های بادی آسیا

به گزارش وبلاگ من، محسن نصر اصفهانی گفت: می توانستیم در مسابقات سلاح های بادی آسیا ورزشکاران را محک بزنیم اما هنوز تیمی تشکیل نشده و قطعا ما هم نفراتی نداشتیم تا در این مسابقات شرکت کنیم.

پاسخ مربی تیم ملی به اعزام نشدن تیراندازان به مسابقات سلاح های بادی آسیا

محسن نصر اصفهانی که راهنمایی تیم ملی تپانچه را در بازی های المپیک بر عهده داشت در مصاحبه با وبلاگ من در مورد غیبت تیراندازان در مسابقات سلاح های بادی آسیا اظهار کرد: بعد از المپیک به دلیل کرونا هنوز تیمی تشکیل نشده است تا بخواهیم به این مسابقات تیمی اعزام کنیم.

نصر اصفهانی در پاسخ به این سوال که آیا کرونا بهانه نیست؟ چون شرایط معینی هم در فدراسیون وجود ندارد گفت: این برداشت شما است. من نمی دانم!

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که تیم ملی در همین شرایط کرونا به بازی های المپیک اعزام شد، ورزشکاران واکسینه شده اند، پس می توانستند به این مسابقات هم اعزام شوند، گفت: ما در کل در اردوهای تیم ملی تنها دو المپیین و دو ورزشکار رزرو داشتیم. برای تشکیل تیم ملی باید مسابقه کشوری برگزار گردد و نفرات برتر معین شوند تا تیم ملی برای اعزام داشته باشیم.

نصر اصفهانی گفت: شرایط پیش نیامد تا اردویی تشکیل و تیراندازان به این مسابقات اعزام شوند. این مسابقات سلاح های بادی آسیا است که در قزاقستان برگزار می گردد. مسابقات به هر حال آسیایی است و می توانستیم در این مسابقات ورزشکاران را محک بزنیم اما چون تیمی تشکیل نشده و قطعا ما نفراتی هم نداشتیم تا در این مسابقات شرکت کنیم.

وی در مورد مسابقات بعدی پیش روی تیم ملی و معین شدن کادر فنی تیم های ملی گفت: مسابقات تیراندازی جام ریاست در لهستان مسابقات بعدی است. فعلا کادر مربیگیری هیچ کدام از تیم های تفنگ و تپانچه معین نشده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پاسخ مربی تیم ملی به اعزام نشدن تیراندازان به مسابقات سلاح های بادی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ مربی تیم ملی به اعزام نشدن تیراندازان به مسابقات سلاح های بادی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید