والیبال زنان قهرمانی باشگاه های آسیا؛ دختران ایران تست دادند

به گزارش وبلاگ من، تهران (پانا) - بازیکنان تیم والیبال بانوان سایپا صبح امروز (پنج شنبه) یکبار دیگر تست PCR دادند و عصر هم آخرین تمرین خود را پیش از شروع مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان آسیا، در سالن اصلی رقابت ها برگزار خواهند

والیبال زنان قهرمانی باشگاه های آسیا؛ دختران ایران تست دادند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیست ویکمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا با حضور هفت تیم در دو گروه مقدماتی از نهم مهرماه به میزبانی تایلند شروع می شود و تیم سایپا به نام نماینده ایران در گروه B مسابقات با تیم های سوپریم چانبری (تایلند)، آلتای (قزاقستان) و ریبیسکو فیلیپینز (فیلیپین) هم گروه است.

نارنجی پوشان سایپا که روز دوشنبه بعد از سفری 17 ساعته به شهر ناخون راتچاسیما رسیدند صبح امروز پنج شنبه و در فاصله یک روز مانده به شروع مسابقات مجدد تست PCR دادند.

نماینده ایران پیش تر در روز دوشنبه (5 مهرماه) به محض ورود به هتل محل اقامت خود تست داده بود. طبق قانون مسابقات تیم های شرکت کننده هر سه روز یک بار ملزم به ارائه تست PCR هستند.

تیم سایپا عصر امروز از ساعت 16:45 الی 18:15 به وقت محلی آخرین تمرین خود را پیش از شروع رقابت ها در سالن اصلی مسابقات برگزار می کند. این درحالی است که به دلیل شرایط قرنطینه حضور آنالیزور تیم ها در سالن تمرین و فیلم برداری از تمرینات ممنون است و میزبان لینک فیلم تمرین تیم ها را در اختیار آنالیزورها قرار خواهد داد.

تیم زنان سایپا فردا (جمعه) در نخستین بازی خود در رقابت های قهرمانی باشگاه های زنان آسیا به مصاف سوپریم چانبری تایلند خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "والیبال زنان قهرمانی باشگاه های آسیا؛ دختران ایران تست دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال زنان قهرمانی باشگاه های آسیا؛ دختران ایران تست دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید